C6H6: 1μg/m3

0000.00.00 00:00:00

Turniej Mikołajkowy!
18.12.2018 (07:34:20)
Również w piątek, bo 7 grudnia2018r., został rozstrzygnięty VI Turniej Mikołajkowy na hali sportowej PSP nr3. Z uwagi na miejsce rozgrywek serdecznie chcielibyśmy podziękować Dyrekcji PSP nr3 za udzielenie nam schronienia .
Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn, które zostały rozlosowane do 4 grup. Po zaciętej walce w do zwycięskich grup weszły drużyny takie jak: Pszczółki Macieja, Bimber Majster Team, FC Trzeszczydrzewoszczyce i FC Pewniaczki. O 3 miejsce walczyły drużyny Bimber Majster Team i Pszczółki Macieja, jednak w pojedynku tym lepsza okazała się drużyna Bimber Majster Team, zajmując tym III miejsce w VI Kazikowym Turnieju Mikołajkowym.
O 1 miejsce walczyła drużyna FC Pewniaczki  z drużyną FC Trzeszczydrzewoszczyce. W tym niezwykłym finale padły 4 bramki, z których 3 zdobyła drużyna FC Pewniaczki, zostając MISTRZEM VI Kazikowego Turnieju Mikołajkowego!
W całym turnieju piłka 55 razy lądowała w bramce, z czego aż 7 bramek strzelił Fabian Kroll, zostając królem Strzelców VI Kazikowego Turnieju Mikołajkowego!
Tytuł najlepszego bramkarza, z tylko jedną „wpuszczoną” bramką na koncie, otrzymał Paweł Mrugala!
Gratulujemy zwycięskim drużynom, ale nie tylko im, gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, jak również zwycięzcom indywidualnym . Dziękujemy nauczycielom w-fu za pomoc w organizacji oraz za zacną zabawę do wtóru ulubionych piosenek, co zawdzięczamy Krzysztofowi Joszkowi i Pawłowi Kołodziejowi (3TIB), którzy zajmowali się oprawą i prowadzeniem klasyfikacji strzelców.